O mně

Kdo jsem?

Jmenuji se Stáňa, ale víc jak 20 let mi kamarádi říkají Nasťa. Při podání ruky už se Vám tak nejspíš nepředstavím, ale pořád beru přezdívku vzniklou přesmyčkou mého jména za nejmilejší oslovení. Už mi, drazí, není 30 let, už mi není ani 35, ale ještě dost dlouho mi nebude tolik, abych se necítila na 20. 🙂

Jsem hrdou mámou dvou úžasných dětí a spokojenou manželkou chlapa, po němž tu úžasnost mají. Mou rodinu dotváří aktuálně dvě psice… a tak nějak okruh dalších lidí, kterým říkám „přátelé“.


Na dotaz „jak dlouho dělám jógu“ Vám odpovím „asi tak nějak..“ Čas je relativní. Zdá se to být dost dlouho na to, abych měla co předávat dál a velmi málo na to, abych se sama stále neměla co učit.

Jóga je mi v životě průvodcem, rádcem, učitelem, přítelem i kritikem. Trénuje mé tělo i mou mysl. Má pro mne nespočet podob, poloh a variací, z nichž každý den objevuji jinou.

Zajímá-li Vás, zda „mám papír na učení jógy“, pak vězte, že mám. Při osobním rozhovoru Vám ráda povím, kdo byli a jsou mí učitelé, ukážu i certifikát. Ale to není nic k prezentaci na síti. Víte, doba je divná, internet snese (a taky pohltí) vše a já nechci neznámým přihlížejícím poskytovat na podnose detaily z mého života.

To je prostě pro osobní vztah.